Autoservisas Vilniuje

Numeris informacijai +370 655 00055

Kasmet didėjant automobilių kiekiui keliuose, auga paslaugų, susijusių su transporto priemonėmis, paklausa. Kadangi mūsų šalyje automobilių parkas yra ganėtinai senas, o naudojamų automobilių vidutiniškas amžius yra didesnis nei dešimt metų, o labai dažnai savininkai vairuoja automobilinius, kurių pagaminimo metai skaičiuoja ir dvidešimtmetį ar dar daugiau, todėl, stebėtis, jog autoservisų mūsų šalyje daugėja, tikriausiai neverta.Tačiau, kaip iš didelės pasiūlos išsirinkti geriausiai tinkantį?

Plačiau

Susidūrus su automobilių gedimais ir ieškant autoserviso kiekvienas renkamės ir vadovaujamės skirtingais kriterijais. Dažniausi jų:

autoserviso nutolimas nuo mūsų gyvenamosios vietos ar darbo;

platus teikiamų paslaugų spektras;

suteiktų paslaugų kokybė;

pažįstamų rekomendacijos;

automobilio modelis.

Autoserviso vieta aktualesnė gyvenantiems didmiesčiuose. Mažuose miesteliuose dažnai viską galima pasiekti ir vaikštant pėsčiomis, o štai sostinėje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose susisiekimas be automobilio gali sudaryti keblumų. Todėl, jei Jums aktualu kuo labiau jų išvengti, pasidomėkite, kuris autoservisas Vilniuje yra arčiausiai namų.

Jei atstumas nėra kliūtis, be abejo, pirmiausia atkreipkite dėmesį į autoserviso pobūdį, kadangi juose yra teikiamos skirtingos remonto paslaugos. Nežinant, tikslios automobilio gedimo priežasties, galima vykti į daug skirtingų paslaugų teikiantį autoservisą, o tiksliai žinant ar numanant, dėl ko automobilis sugedo, skleidžia nebūdingus garsus, verta pasirinkti specializuotą automobilių servisą. Tiek universalūs, tiek specializuoti autoservisai turi savo stipriųjų pusių. Universaliuose atliekama daug skirtingų automobilio remonto paslaugų, todėl atvykus su nežinomu gedimu ir jį nustačius didesnė tikimybė, jog bus meistrų, kurie sugebės tą gedimą pašalinti. Be to, sugedus vienai automobilio daliai, sistemai, gali nukentėti ir kita, kas nesukels problemų įvairių sričių darbuotojams. Pasitariant jiems, automobilio gedimai bus pašalinti. O štai atvykus į specializuotą autoservisą, tokių kompleksiškų paslaugų nebus teikiama. Tačiau, tokiame automobilių servise bus išspręstos net ir labai sudėtingos tam tikro gedimo bėdos.

Taip pat autoservisą pravartu pasirinkti pagal automobilio modelį. Kai kurie automobilių servisai specializuojasi būtent tam tikros šalies ar regiono automobilių gamintojų sukurtais modeliais, pavyzdžiui, autoservisai, kurių pagrindinė veikla su vokiškais, prancūziškais ar korėjietiškais. Tokie servisai mūsų šalyje ypač aktualūs įsigijus retai mūsų šalyje sutinkamus automobilių modelius. Kai kuriais atvejais tik čia galima rasti reikalingų dalių ir tikėtis remonto paslaugų. Juk ne kiekvienas meistras sutinka remontuoti automobilį, kurio sistema jam nepažįstama.

Mūsų įmonės autoservisas Vilniuje specializuojasi ir teikia profesionalias ratlankių montavimo paslaugas. Į mus kreipiasi norintys automobiliui suteikti naują išvaizdą, o didžiausio klientų antplūdžio sulaukiame keičiantis sezonams ir prireikus padangas keisti kitomis. Labai dažnai žmonės, vasarą važinėję su brangesniais ratlankiais, žiemai pasirenka pigesnį variantą. Juk šiuo metų laiku visas automobilis, įskaitant, ratlankius, yra veikiamas sudėtingesnių klimato sąlygų. Mūsų komanda su specialiais įrankiais darbus atlieka labai greitai, todėl atvykusių klientų neverčiame ilgai laukti, tačiau visada pravartu iš anksto suderinti apsilankymo laiką. Pravartu žinoti, jog mūsų autoservisas kartu siūlo ir techninės pagalbos kelyje paslaugas. Tai ypač aktualu, kai automobilis sugenda toliau nuo namų ar reikiamo serviso.

Autoserviso paslaugos reikalingos ne tik sugedus turimam automobiliui, bet aktualios ir perkant naudotą automobilį, juk savininkas norėdamas jį parduoti gali kai kuriuos dalykus nutylėti, pagražinti. Taip išvengiama daug nesusipratimų ir bėdų ateityje, kadangi atvykus į diagnostiką matomi visi transporto priemonės sistemos gedimai. Žinoma, automobilio savininkas gali nesutikti atlikti apžiūros, tuomet tikrai apgalvokite, ar verta investuoti į tokį automobilį.