Pagalba kelyje

Teirautis telefonu: +37063631414 arba el. paštu: tir@1414.lt

                                                                     Pervežimai Vilniuje nuo 40 eurų

Dirbame įprastais, evakuatoriais, evakuatoriais turinčiais manipuliatorius (kranus) ir triviečiais evakuatoriais.

Dirbame 24 val. per parą.

Skambinkite: +37063631414

Rašykite el. paštu: tir@1414.lt

Plačiau

Turime didžiausią Lietuvoje evakucijos technikos autoparką, todėl galime pasiūlyti visų rūšių transporto priemonių transportavimą ir buksyravimą. Evakuojamų transporto priemonių rūšys:

Lengvieji automobiliai;

Motociklai (kvadraciklai, motoroleriai);

Krovininiai automobiliai (sunkvežimiai, vilkikai);

Mikroautobusai;

Keleivinės transporto priemonės (autobusai);

Statybinė technika ir įrenginiai (iki 8 tonų);

Ūkinė technika;

Specifinė technika;

Automobilinio laužo išvežimas į utilizacijos centrą.

Sparčiai vystantis automobilių parkui netrūksta ir įvairiausių transporto priemonių gedimų, dėl kurių automobilių savininkai patiria nepatogumų tiek keliuose, tiek į juos net nepajudėjus. Didėjant platesnių paslaugų spektrui auga ir įmonių aptarnavimo galimybės – autoservisų meistrai siūlo vis daugiau klientams patogių paslaugų ir dažniausiai siekia, jog atvykusiam klientui nereikėtų automobilio dar vežti kitur. Įmonės išsikelia sau didelius tikslus, tačiau kartais nepajėgia aprėpti tokio kiekio ir visų sferų įgyvendinti tinkamai. Mūsų bendrovė susikoncentravusi ir profesionaliai vykdo nišines, glaudžiai tarpusavyje susijusias veiklas: techninę pagalbą kelyje, automobilių aikštelių nuomą, transporto priemonių pirkimą-pardavimą.

Automobilis daugeliui jau tapo neatskiriama kasdienybės dalimi, kuriam sugedus patiriama daug nesklandumų: vėluojama į darbą, mokymo įstaigas, į susitikimus, sudaromos transporto grūstys, trukdoma kitiems eismo dalyviams. Jei transporto priemonė sugenda nuosavame kieme ar vietoje, kurioje netrukdo kitoms transporto priemonėms, galima susiorganizuoti draugų, pažįstamų pagalbą po kurio laiko nutempiant automobilį. Tačiau, jeigu šis sugenda miesto gatvėje, judrioje sankryžoje, trukdo išvažiavimą iš kiemo kitoms mašinoms, būtina kuo skubiau transporto priemonę patraukti ir nėra laiko laukti nežinia kada atvyksiančių draugų. Techninę pagalbą kelyje atliekančios įmonės į tokius iškvietimus reaguoja operatyviai ir greitai atskuba į iškvietimo vietą.

Kada verta kreiptis į techninę pagalbą kelyje suteikiančią įmonę?

Dažniausiai techninė pagalba kelyje yra kviečiama po avarijų, norint patraukti ant kelio stovinčias transporto priemones ar važiuojant tolimesnius atstumus ir automobiliui netikėtai sugedus, neveikiant stabdžiams. Tokiu atveju būtina vilkti specialiąja standžia vilktimi ar užkėlus ant pritaikytų mašinų, todėl paprastas vilkimas lanksčia virve nėra tinkamas variantas. Ant specialiai pervežimui pritaikytų mašinų gali būti pakraunami ne tik lengvieji, bet ir krovininiai automobiliai, kadangi esame įsigiję reikalingą techninę įrangą. Taip pat techninė pagalba kelyje ypač reikalinga ir daug dažniau kviečiama šaltuoju metų laiku, kuomet spaudžiant dideliam šalčiui automobiliai ne tik neužsiveda bandant išvažiuoti iš kiemo, bet sugenda tiesiog kelyje link darbo, sustabdant ar sutrikdant visą vykstantį eismą.

Dažnai žmonės taupydami pinigus sugedus automobiliui tiesiog skambina draugams ar pažįstamiems, kurie gali padėti nutempti ar užvesti automobilį. Jei tuo metu tai netrukdo eismui, o dalyvaujantys asmenys pakankamai patyrę vairuotojai ir geba įvertinti galimų nelaimių riziką (dėl savo ar šalia stovinčių, važiuojančių automobilių, slidaus kelio ir pan.), tuomet dažniausiai bandoma rizikuoti ir užvesti variklį be techninės pagalbos įmonių paslaugų. Tačiau, net ir patyrę vairuotojai kartais negali išvengti susidūrimų tempiant, dėl ko apgadinami ne tik savo, bet ir kitų savininkų automobiliai. Dėl to, norint apsisaugoti nuo savo ar svetimo turto sugadinimo, kas dažnai nutinka netinkamai velkant transporto priemonę lanksčia virve, verta išsikviesti profesionalus, kurie specializuojasi toje srityje.

Kokios dar paslaugos atliekamos ir ką naudinga žinoti prieš kviečiant pagalbą kelyje?

Paskambinus techninės pagalbos telefonu, pirmiausia, galime pakonsultuoti dėl nutikusio gedimo, o atvykę bandome užvesti Jūsų automobilį. Dažnai automobilis žiemą neužsikuria tiesiog dėl išsikrovusio akumuliatoriaus. Tačiau, kai automobilis neužsiveda dėl kitokio pobūdžio gedimo, mūsų įmonė tokį automobilį gali transportuoti į savo aikštelę, kliento nurodytą vietą ar autoservisą. Jei planuojate automobilį iš karto remontuoti, patariame jį gabenti į artimiausias remonto dirbtuves, jog vėliau vėl netektų pervežti. Jei tai atidėsite – rinkitės savo ar mūsų stovėjimo aikštelę, kur automobilis netrukdys kitoms transporto priemonėms. Greitai atvykstama, kai reikia pakeisti automobilio ratą, pristatyti kuro, susidūrus su automobilio atrakinimo problemomis.