Lengvųjų automobilių ir sunkvežimių parkavimas Vilniuje

Sunkvežimių, autobusų ir kitų krovininių automobilių parkavimo aikštelė. Aikštelėje veikia nemokamas WI-FI yra dušai, tualetai, poilsio zona. Netoli parkavimo aikštelės yra prekybos centrai su kavinėmis ir maisto prekių parduotuvėmis. Parkingas yra isikūręs adresu Minsko plentas 11, Vilnius.

Telefonas: +37060500111

El. paštas: tir@1414.lt

                                                                                 PARKaVIMO ĮKAINIAI

                                                               Transporto priemonės iki 3,5 t. ir motociklai

                                                                                     24 val. –  5 eurai

 

                                                                               Sunkvežimų parkavimas

                                                                                         1 val. – 5 eurai

                                                                                       12 val. – 10 eurų

                                                                                      24 val. – 15 eurų

                                                           Ilgalaikio sunkvežimių parkavimo paslaugų neteikiame !

 

Plačiau

Automobilių keliuose ir kiemų aikštelėse vis daugėja: tuo jau kelerius metus įsitikinę ir patys gyventojai, kurie susiduria su didesniais kasdieniais kamščiais bei keblia padėtimi statant automobilį kiemuose. Nuolat ieškoma efektyvių šių problemų sprendimo būdų, įvertinant didžiausius automobilių srautus, tačiau kol parengti projektai yra įgyvendinami praeina nemažai laiko. Nauji projektai yra pradedami rengti dar net nepabaigus senųjų, tačiau su problema susiduriant būtent šiuo metu reikia galvoti, kaip ją racionaliai spręsti, randant tinkamą būdą. Pavyzdžiui, prireikus kažkur pastatyti nuolat ar rečiau naudojamas dideles transporto priemones, techniką, nereikėtų jų palikti tiesiog gatvėje, kai yra daug geresnių ir efektyvesnių sprendimų – parkavimas Vilniuje – vienas iš jų.

Stambių transporto priemonių ir statybinės technikos saugos sprendimai

Didelės, specializuotos transporto priemonės ir statybinė technika turi savo kainą, kurią išgirdę kartais galime dar kurį laiką stebėtis, todėl aktualu, jog turint nuosavą ar įmonės paskirtą įrangą reikia ją apsaugoti. Tam galima įsigyti garažą, statyti savo patalpas, nuomotis visą aikštelę ir rūpintis jos priežiūra arba pirkti paslaugą ir nuomotis vieną, kelias vietas saugomoje aikštelėje. Be abejo, įmonės ar fiziniai asmenys apskaičiavę sąnaudas ekonominiu požiūriu pasirenka naudingesnį nuomos sprendimą.

Įrengiant tokias saugojimo aikšteles ir tikintis maksimalaus saugumo pasitelkiamos tvirtos ir aukštos tvoros, vieni įvažiavimo/išvažiavimo vartai, kurie taip pat kaip ir teritorija aplink aikštelę yra filmuojami visą parą, o pačiose aikštelėse budi apmokytas sargas. Visos šios priemonės užtikrina įvairių transporto priemonių ir statybos technikos saugumą. Sargo profesionalumas svarbus veiksnys, kadangi budėjimo metu gali nutikti ir netikėtų situacijų, kurių metu svarbu nesutrikti ir žinoti, kaip geriausia elgtis.

Aikštelių nuomos paslaugų privalumai

Transporto priemonių parkavimas Vilniuje aktualus tiek dirbantiems su transportavimo paslaugomis, tiek veiklą vykdantiems statybų srityje, kur reikalinga naudoti profesionalią įrangą ir neturint kur jos saugiai statyti. Mūsų įmonė siūlo sunkvežimių, autobusų, stambios statybinės technikos saugojimo paslaugas. Čia galima atvežti ir palikti ne vieną, o kelias transporto priemones, taip pat ir su statybine technika – patogu pastatyti visą jos sudėtinį kompleksą. Saugojimo aikštelėse viskas įrengta atsižvelgiant būtent į vykdomos veiklos specifiškumą – pasirinktas didelei apkrovai atsparus ir kokybiškas asfaltas, sumontuoti platūs įvažiavimo vartai. Transporto priemonių ir technikos saugojimo aikštelė dirba visą parą, todėl galima sunkvežimį palikti ir vėlai po darbų norimam laikotarpiui. Esame įsikūrę patogioje vietoje, šalia pagrindinio kelio, Minsko plente, kur labai paprasta mus rasti ir privažiuoti su norima saugoti technika.

Sąmoningai mąstant ir statant automobilius specialiose aikštelėse, nepaliekant jų gatvėse prisidedama prie automobilių srauto reguliavimo. Juk ilgam paliktos stovėti transporto priemonėse sutrukdo eismą, o ypač žiemą sukelia nemažai problemų, pavyzdžiui, valant sniegą gatvėse ir namų aikštelėse. Dėl to ypač nepatartina stambesnių gabaritų automobilių, sunkvežimių, autobusų ilgam laikui palikti be priežiūros atokesnėse ar daugiabučių namų aikštelėse. Taip pat nuošaliose aikštelėse transporto priemonės gali būti stipriai apgadintos, pavogtos kai kurios detalės, o daugiabučių kiemuose toks paliktas transportas užima daug vietos, todėl ne veltui sukelia kaimynų pasipiktinimą ir gali iššaukti tam tikrą neigiamą reakciją. Kartais žmonės net nepagalvodami sukelia sau tokių papildomų nemalonumų, o jų juk galima tiesiog išvengti…

Mūsų aikštelė didelė, todėl atvykus visada yra pakankamai vietos ir išvengsite streso statant didelę transporto priemonę. Transporto priemonės ar statybinė technika apsaugotos nuo vagysčių, piktybinio apgadinimo, kas dažnai nutinka palikus techniką gatvėje ar neprižiūrimoje aikštelėje. Jei norite, jog paliktas ilgiau stovėti transportas ir statybų technika nenukentėtų, palikite juos saugomoje aikštelėje ir būkite ramus. Mes viskuo pasirūpinsime!